Lot No.
828
Lampa naftowa
fajans, kompozycja metali, mosiądz, szkło; wys. 59 cm;
Francja, Paryż, pocz. XX w.
Francja, Paryż, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
830
Lampa naftowa
Niemcy, Berlin, firma Feuer R. und Co,
korpus - wytwórnia porcelany Fraureuth; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
835
Lampa gabinetowa, elektryczna, 5-ramienna, z figurą kobiety
kompozycja metali, wys. 73 cm;
Europa Zachodnia, Francja?; pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
837
Tapiseria - werdiura
wełna; 247 x 180 cm.
Francja, XVIII w. (?)
Francja, XVIII w. (?)
Cena wywoławcza.
23 000 zł
19 000 zł
Lot No.
838
Kobierzec - chodnik - Karabach
wełna na osnowie bawełnianej, barwniki naturalne;
dł. 327 cm, szer. 100//107 cm. Północny Iran na styku
z Południowym Azerbejdżanem; ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
841
Kobierzec - modlitewnik
wełna na osnowie bawełnianej;
dł. 131 cm (150 z frędzlami), szer. 86//88 cm.
Turcja, XX w.
Turcja, XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
846
Lampa wisząca, elektryczna
brąz, mosiądz; wys. 52 cm, szer. ca 43 cm.
Polska, 1 ćw. XX w.
Polska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
2 400 zł
Lot No.
847
Lustro ścienne
tafla lustrzana, drewno, gips, złocony, malowany;
wys. 127,5 cm, szer. 98 cm, głęb. 15 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
800 zł
Lot No.
848
Wilki do kominka
brąz, odlew, niegdyś złocony;
wys. 27 cm, dł. 85 // 100 cm, głęb. 8 cm.
Europa Zachodnia, Francja?; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 300 zł
Lot No.
1801
Pierścionek złoty
diament w szlifie brylantowym o masie ok.: 0.25 ct.;
złoto pr.: 0.750, masa całkowita 8.350 g.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
1803
Tkanina dekoracyjna
technika żakardowa; 143 x 193 cm.
Francja?; XIX w.
Francja?; XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
1805
Tłok pieczętny (masoński?)
marmur czerwono-brązowy; wys. 5,3 cm;
Polska, XIX w.
Polska, XIX w.
Cena wywoławcza.
400 zł
Lot No.
1807
Puzderko na biżuterię, secesyjne
Polska, Warszawa, w typie wyrobów firmy Romana Plewkiewicza;
napis datuje przedmiot na okres okupacji niemieckiej
w czasie I wojny światowej, po 1915.
Cena wywoławcza.
500 zł
Lot No.
1809
Przycisk do dzwonka gabinetowego
srebro, emalia, onyks (?); wys. 4,1 cm;
Francja? pocz. XX w.;
cechy importowe - Austro-Węgry (po 1901).
Francja? pocz. XX w.;
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
1810
Kobierzec typu Tebriz
wełna; 330 x 429 cm.
Iran Północny, XIX/XX w.
Iran Północny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
14 000 zł
Lot No.
1811
Zegar astronomiczny
Wielka Brytania, Londyn,
St. James’s House Company, 1984.
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Lot No.
902
Komoda klasycystyczna
konstrukcja - sosna, dębina; fornir - mahoń, dębina, brzoza;
85 x 125,5 x 70 cm.
Europa, pocz. XIX w.
85 x 125,5 x 70 cm.
Europa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
7 500 zł
7 500 zł
Lot No.
904
Toaletka art déco
orzech, sklejka, sosna; 177,3 x 130 x 31 cm.
Polska, lata 30. XX w.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
1 500 zł
Lot No.
905
Szafka w stylu II cesarstwa
brzoza?, sosna, mahoń, 103, 5 x 105,6 x 30 cm;
Europa Zachodnia, Anglia lub Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
907
Fotel neorokokowy
orzech; 106 x 76 x 70 cm.
Europa Środkowa, Polska (?), kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
700 zł
Lot No.
908
Szafka eklektyczna
orzech; 176,7 x 123 x 71 cm.
Europa Środkowa, Austria lub Niemcy, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
3 600 zł
Lot No.
911
Kanapa rokokowa
sosna; 112,5 x 236 x 78 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XVIII w. i XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.
912
Serwantka neorokokowa
mahoń; 140,4 x 80 x 35 cm.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
2 100 zł