Wacław KONDEK (1917-1976)
Lot No.311
Z cyklu „Ballady”, 1968
piórko, tusz, papier; 27,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WK 68
sygn. p. d.: WK 68
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Lot No.313
Ciekawość
druk cyfrowy, z wykorzystaniem litografii, papier;
63,5 x 79,5 (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.315
Monotypia +, 2012
monotypia, papier; 61 x 47 cm (wymiar arkusza),
45,5 x 34,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Henryk OPAŁKA (ur.1929)
Lot No.1301
The orient muse, 2000
litografia, papier; 58 x 70 cm (wymiar arkusza), 48 x 61 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "THE ORIENT MUSE" litografia 1/20 imp. H
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Wacław WANTUCH (ur. 1965)
Lot No.1303
Polanica
serigrafia, papier naklejony na płytę,
36,5 x 34,1 cm (wymiar serigrafii);
Cena wywoławcza.
800 zł
Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)
Lot No.404
Negro Spirituals, 1988
olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska; TERESA PĄGOWSKA 1988 / NEGRO SPIRITUALS / 150 X 136 CM
Cena wywoławcza.
130 000 zł
100 000 zł
Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Lot No.405
Akt, 2011
olej, płótno, 100 x 140 cm,
na odwrocie opis autorski: “AKT” 140 x 100/ olej, płótno/ Tobis 2011
Cena wywoławcza.
8 800 zł
Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Lot No.409
Na balkonie, 2002
olej, płótno, 140 x 180 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie: nazwisko autora, tytuł oraz rok powstania
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Marek WŁODARSKI - Henryk STRENG (1903-1960)
Lot No.410
Mężczyzna nalewający wino
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, kalka, 28 x 31 cm;
na odwrociu powtórzona kompozycja w lustrzanym odbiciu
Cena wywoławcza.
6 400 zł
5 500 zł
Elżbieta WYROŻEMSKA (1921-1991)
Lot No.416
Po wernisażu, 1988
olej, płótno; 116 x 92 cm;
sygn. l. d.: E. Wyrożemska 88
sygn. l. d.: E. Wyrożemska 88
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Witold FIEDZIUK (ur. 1964)
Lot No.419
Bliźnięta, 2010
olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Fiedziuk 2010/ Twins (Bliźnięta) / 2006
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.421
Bez tytułu, 2015
akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2015
Cena wywoławcza.
7 600 zł
5 500 zł
Agata KLECZKOWSKA (ur. 1987)
Lot No.422
Bez tytułu, 2016
akryl, bawełna; 65,5 x 50,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: AGATA KLECZKOWSKA 2016/BEZ TYTUŁU / AKRYL NA PŁÓTNIE
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 500 zł
O. JABŁONOWSKA (XX/XXI w.)
Lot No.1402
Kwitnące pole z głogiem, 2000
olej, płótno; 23 x 37 cm;
na odwrocie opis: Bojarysznik cwietew / JABŁONOWSKA O. / G. WINNICA 2000
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)
Lot No.1404
Troki latem, 1977
olej, płyta pilśniowa;
21,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Krystyna LIBERSKA (1926-2010)
Lot No.1406
Pierrot i ptak, 1982
olej, płyta; 26 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: LK 82
sygn. i dat. p. d.: LK 82
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)
Lot No.1408
Martwa natura
olej, płótno, 47,5 x 64 cm
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Lot No.1410
Plaża
olej, tektura; 28 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FWójcik
sygn. p. d.: FWójcik
Cena wywoławcza.
900 zł
Borys MICHALIK (ur. 1969)
Lot No.1412
Bez tytułu
pastel, papier; 46 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. MICHALIK
sygn. l. d.: B. MICHALIK
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 200 zł