Malarz nieokreślony (XVIII/XIX w.)
Lot No.164
Portret mężczyzny
olej, płótno dublowane; 65 x 56 cm
na odwrocie transfer napisu: Antoni Cichocki
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony środkowoeuropejski(XVIII)
Lot No.167
Portret damy
olej, płótno dublowane; 79 x 65 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.169
Portret młodego mężczyzny
olej, płótno naklejone na sklejkę; 82,5 x 68 cm
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stefan ROSTWOROWSKI (1921-2000)
Lot No.1101
Letni ogród
olej, płótno; 41 x 61 cm;
sygn. p. d.: Stefan Rostworowski
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)
Lot No.1103
Deszcz, 1903
olej, płótno naklejone na tekturę; 36 x 44 cm;
sygn. p. d.: A. S. Procajłowicz / 1903.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.1105
Walka kogutów
olej, deska; 30 x 35,5 cm;
p. d. ślady sygnatury nieczytelnej z datą 1845?
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Bronisław OLSZEWSKI (1874-1959)
Lot No.1108
Autoportret, 1913
olej, tektura; 39 x 43 cm;
sygn. p. g: BR. OLSZEWSKI,
sygn. p. g: BR. OLSZEWSKI,
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.1110
Para portretów
1. Portret mężczyzny - olej, deska, 27 x 21 cm;
2. Portret kobiety - olej, 27 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Antoni de BRADE (1887-1973)
Lot No.1112
W nocy
pastel, technika mieszana, tektura, 24 x 33 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
sygn. p. d.: A. DE BRADE
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Lot No.1114
Pole
olej, tektura, 21 x 25,5 cm;
sygn. p.d.: R Bratkowski 1906
sygn. p.d.: R Bratkowski 1906
Cena wywoławcza.
2 200 zł
1 900 zł
Paul WEIMANN (1867-1945)
Lot No.1116
Widok na Śnieżkę
olej, tektura; 70,5 x 108 cm;
sygn. l. d.: P. Weimann
sygn. l. d.: P. Weimann
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Grzegorz MENDOLY (1898-1966)
Lot No.1118
Cyganka
olej, płótno dublowane; 50 x 40 cm;
sygn (ryta): p. g.: G Mendoly / 35
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Malarz nieokreślony (XIX/XX w.)
Lot No.1120
Pożegnanie kozaka z dziewczyną
olej, płótno; 57,5 x 43 cm;
Cena wywoławcza.
29 600 zł
Carl KAUBA (1865-1922)
Lot No.203
Pastereczka
brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 81 cm.
sygn. z boku C. Kauba;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
sygn. z boku C. Kauba;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
29 000 zł
20 000 zł
Jean LAMBERT-RUCKI (1888-1967)
Lot No.204
Krucyfiks
brąz patynowany, drewno, wym. figury: 21 x 20 x 5 cm,
wym. krzyża: 33 x 25 x 2 cm,
sygn. na figurze z boku: Lambert Rucki
wym. krzyża: 33 x 25 x 2 cm,
Cena wywoławcza.
5 000 zł
10 500 zł
Artysta nieokreśl.z kręgu SzkołyZakopiańskiej
Lot No.205
Madonna, l. 30-40. XX w.
drewno; wys. 24,5 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 500 zł
Lot No.
206
Para główek aniołków
drewno polichromowane, wys. ok 20 cm (każda);
Małopolska?, 2 poł. XVIII w.
Małopolska?, 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Konstanty LASZCZKA (1865-1956)
Lot No.208
Satyr i nimfa
gips patynowany, 37 x 25 x 19 cm;
sygn. na podstawie: K. Laszczka
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK
Lot No.301
Nihilistyczny alians orgiastyczny, 1985
3 fotografie czarno-białe, brom, papier; 18 x 23,5 cm (każda);
na każdej na odwrocie napis ołówkiem: Jerzy Truszkowski,
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Roman OPAŁKA, Henryk OPAŁKA - wykonał
Lot No.303
Proletariusze wszystkich krajów
litografia, papier; 81 x 70 cm (wymiar arkusza),
54,5 x 40,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.305
Czytająca postać
litografia, papier; 33 x 23,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d. ołówkiem: Lebenstein, l. d. nr odbitki: 12/100
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.307
Głowa, 1999
serigrafia, papier; 58,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu ołówkiem: 101/150/99 J. Nowosielski
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 700 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.310
Półakt, 1997
serigrafia, papier; 70 x 50 cm;
opis u dołu nr: 15/XV
opis u dołu nr: 15/XV
Cena wywoławcza.
5 500 zł
5 500 zł