Krzysztof OKOŃ (ur. 1939)
Lot No.1413
Zwiastowanie
malowidło na szkle - technika własna, płyta; 35 x 35 cm;
sygn. l. d.: OKOŃ (data nieczytelna)
Cena wywoławcza.
800 zł
800 zł
Stefan PAPP (ur. 1932)
Lot No.1415
Klub pod Gruszką
collage, papier; 32,4 x 46,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stefan Papp 76; dedykacja l. d.: Lidce
Cena wywoławcza.
800 zł
JANUSZ WILDEN (1906-1991)
Lot No.1417
Martwa natura
olej, płótno; 65 x 53,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wilden 58
sygn. i dat. p. d.: Wilden 58
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Marian BOGUSZ (1920-1980)
Lot No.503
Przestrzeń IX, 1977
akryl, aluminium, werniks, 70 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: mbogusz
sygn. na odwrocie: mbogusz
Cena wywoławcza.
10 000 zł
8 000 zł
Anne ITZYKSON (ur. 1963)
Lot No.507
Akt klęczącej kobiety, 1996
brąz patynowany, wys. rzeźby: 31 cm, kamienna podstawa;
sygn. z boku Itzykson'96 4/8 oraz okrągły odcisk odlewni
Cena wywoławcza.
6 000 zł
6 000 zł
Bolesław BIEGAS (1877-1954)
Lot No.509
Kobieta z woalem, 1920
brąz srebrzony; 10 x 5,5 x 3 cm; sygn. u podstawy: B. Biegas
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Lot No.
601
Szklanica okazjonalna biedermeier
szkło przezroczyste i rubinowe; wys. 11,5 cm;
Niemcy, kon. XIX w.
Niemcy, kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 000 zł
Lot No.
603
Pojemnik art déco
szkło w odcieniu różowym, z geometryczną
czarną dekoracją; wys. 10 cm;
Czechy?, lata 30. XX w.
czarną dekoracją; wys. 10 cm;
Czechy?, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
604
Żardiniera
szkło w odcieniu miodowym, lane z formy;
Polska, Huty Szklane Juliusza Stolle “Niemen”;
lata 30. XX w., model 1415
lata 30. XX w., model 1415
Cena wywoławcza.
800 zł
800 zł
Lot No.
606
Wazon z ceglastym goździkiem
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 33,5 cm;
Berlin, Królewska Manufaktura Porcelany (KPM),
2 poł.- kon. XIX w.
2 poł.- kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
750 zł
Lot No.
609
Serwis do kawy z dekoracją “Złoty czar”
Polska, Chodzież, fabryka porcelany,
2 połowa XX w. (lata 50.-60.)
2 połowa XX w. (lata 50.-60.)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
611
Serwis deserowy Bałtyk
Polska, Ćmielów, Fabryka Porcelany i Wyrobów
Ceramicznych „Ćmielów” Sp. Akc., proj. Bogumił Marcinek,
ok. 1930, okres międzywojenny(?)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
613
Wazka tralkowa z dekoracją kwiatową i z ptakami, w typie dalekowschodnim
Holandia, Delft, warsztat „De Grieksche A”,
XVIII w. (sygnatura Pietera Adriaensza Kocksa?
- naśladownictwo ?)
- naśladownictwo ?)
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
1601
Wazon z mosiężnym okuciem
szkło przeźroczyste, bezbarwne, szlifowane kryształowo;
Czechy? XX w.
Czechy? XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
1603
Aplika ścienna z papugą
Nieokreślona wytwórnia europejska - Niemcy ?, XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
800 zł
Lot No.
702
Para lichtarzy
plater cechowany, Warszawa, Fabryka
Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.Fraget, 1915-1939
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
704
Imbryk do herbaty
plater (srebrzony współcześnie) cechowany;
Warszawa, Roman Plewkiewicz & Co
(czynny 1886-1935), k. XIX w.
(czynny 1886-1935), k. XIX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
709
Świecznik chanukowy
srebro próby 800 cechowane, waga 127 g.
Izrael, ok. 1950 - ok.1970
Izrael, ok. 1950 - ok.1970
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
713
Dzbanek neorokokowy
srebro próby 830 cechowane; waga 398 g.
Niemcy, Hanau?, k. XIX w.
Niemcy, Hanau?, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł