Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.309
Siostra, 1949
drzeworyt, bibuła;
9,5 x 12 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)
Lot No.311
Kompozycja abstrakcyjna linearna
grafika - sitodruk?, papier; 60,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: H. Stażewski
sygn. p. d.: H. Stażewski
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Janina BERDAK (ur. 1933)
Lot No.313
Kapitan, 1969
gipsopryt, papier; 77 x 54 cm (wymiar odbitki),
99,1 x 69,8 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.314
Zapomnienie, 1985
ołówek, papier; 48 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Marian Konarski / IV. 85 -;
Cena wywoławcza.
5 000 zł
7 000 zł
Karol MUSZKIET (1904-1993)
Lot No.315
Studium rzeźby
tusz lawowany, papier;
59 x 41,7 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)
Lot No.317
Łódki rybackie
ołówek, papier;
8 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.318
Erotyk - Basia, 1950
ołówek, węgiel, papier; 14,7 x 18,2 cm;
sygn. u dołu: SŻech 1950; nr l. d.: 395;
Cena wywoławcza.
3 400 zł
3 400 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.319
Uniesienie, 1933
ołówek, papier; 16,5 x 6,5 cm;
sygn. p. d.: 33 / STEF
sygn. p. d.: 33 / STEF
Cena wywoławcza.
2 600 zł
2 600 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.321
Trzy pokolenia
piórko, tusz, papier naklejony na papier;
29,5 x 20,5 cm;
29,5 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza.
650 zł
600 zł
Henryk OPAŁKA (ur. 1929)
Lot No.1301
Krzyż południa, 1990
litografia, papier; 51,5 x 59,5 cm (wymiar arkusza),
39,5 x 50,5 cm (wymiar odbitki);
Cena wywoławcza.
900 zł
Teresa RUDOWICZ (1928-1994)
Lot No.1303
Twarz
ołówek, tusz, kolaż, technika mieszana, papier;
13,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Jecek MARKUNAS (ur. 1952)
Lot No.1305
Pejzaż
pastel, papier;
41 x 29 cm (w świetle oprawy)
41 x 29 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
800 zł
700 zł
Władysław RZĄB (1910-1992)
Lot No.1307
Kościół
piórko, tusz, papier naklejony na papier; 29,5 x 20,5 cm;
sygn. u dołu: Rząb
sygn. u dołu: Rząb
Cena wywoławcza.
650 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.1308
Pejzaż z łodziami, 1949
drzeworyt, bibuła; 6,5 x 9 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: drzeworyt Pejzaż Dominik 1949
Cena wywoławcza.
1 300 zł
2 000 zł
Richard ANUSZKIEWICZ (ur. 1930)
Lot No.1309
Kompozycja abstrakcyjna
sitodruk, papier; 60,2 x 60,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anuszkiewicz (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.1310
Kompozycja abstrakcyjna
monotypia?, papier; 13,4 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Woj. Fleck
sygn. p. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
600 zł
500 zł
Janina SUSSLE-MUSZKIETOWA (1903-1956)
Lot No.1311
Kobiety z dziećmi
węgiel?, papier;
32,8 x 22,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Paweł KOTOWICZ (ur. 1968)
Lot No.1313
Światło w mroku
akwaforta, papier; 20 x 25 cm (wymiar odbitki),
26,6 x 33,1 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza.
500 zł
Stefan PAPP (ur. 1932)
Lot No.1315
Dwoje z huśtawką
grafika (druk offsetowy?), papier;
50,2 x 35,3 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza.
500 zł
400 zł
Wiktor ZIN (1925-2007)
Lot No.1317
Piec
węgiel, kreda, tektura; 68 x 50 cm (wymiar tektury);
sygn. przy prawej krawędzi tektury: Wiktor Zin
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)
Lot No.401
Abstrakcja
akwarela, papier; 24,5 x 20 cm;
sygn.. na odwrocie: J. N. ołówkiem oraz nalepka
Cena wywoławcza.
3 500 zł
8 000 zł
Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)
Lot No.404
Kompozycja
akwarela, papier, 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: A. Marczyński
sygn. p.d.: A. Marczyński
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.406
Chwila pustki, 1955
gwasz, tektura;
50 x 36,1 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.410
Akt, 1966
olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI - 66
Cena wywoławcza.
5 000 zł