Malarz nieokreślony (XX w.)
Lot No.1107
Za płotem, 1941
olej, płótno; 35 x 39,5 cm
sygn. i dat. p. d.: nieczytelnie 1941
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990 )
Lot No.1109
Łodzie rybackie na brzegu
olej, płótno; 47 x 67 cm;
sygn. p. d.: E. Dzierżencki
sygn. p. d.: E. Dzierżencki
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 500 zł
N. W. - Malarz nieokreślony
Lot No.1111
Martwa natura
olej, płótno; 66 x 92,5 cm;
sygn. p. d.: NW
sygn. p. d.: NW
Cena wywoławcza.
1 600 zł
S. FEDOROVSKY (XX w.)
Lot No.1113
Pejzaż górski
olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: S. Fedorowsky
sygn. p. d.: S. Fedorowsky
Cena wywoławcza.
6 500 zł
6 500 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.1114
Fragment bitwy morskiej
olej, deska;
30,5 x 40,5 cm
30,5 x 40,5 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 000 zł
Stefan ROZTWOROWSKI (1921-2000)
Lot No.1115
Zimowa scena
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Stefan Rostworowski
Cena wywoławcza.
1 900 zł
1 800 zł
J. BUDZYNOWSKI (XX w.)
Lot No.1117
Stara chata, 1936
olej, tektura; 25 x 35 cm;
na odwrocie opis autorski:
Stara chata / malował 1936. / JBudzynowski
na odwrocie opis autorski:
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.1118
Drzewa
olej, tektura; 23,1 x 15,8 cm;
sygn. l. d.: Woj Fleck, sygnatura powtórzona poniżej
Cena wywoławcza.
1 300 zł
1 000 zł
Janina NOWOTNOWA (1883-1963)
Lot No.1119
Kwiaty w wazonie
olej, tektura; 34 x 48,5 cm (wymiar w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Janina Nowotnowa
sygn. p. d.: Janina Nowotnowa
Cena wywoławcza.
1 500 zł
F. ADLER (XX w.)
Lot No.1120
Pejzaż z mostkiem, 1936
olej, płótno; 35 x 52 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. ADLER 1936.
Cena wywoławcza.
600 zł
600 zł
H. WOGTLIN
Lot No.1121
Pejzaż z bramką
olej, płyta pilśniowa; 53,7 x 75 cm;
sygn. p. d.: H. Wogtlin?
sygn. p. d.: H. Wogtlin?
Cena wywoławcza.
700 zł
700 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.1123
Jaskółcze gniazdo na Krymie
olej na płótnie naklejone na tekturę, 29 x 15,8 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie (cyrylicą), cyfra rzymska p. d.: III
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Wacław BORATYŃSKI (1908-1939)
Lot No.1125
Z szopką
tempera na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17 x 15 cm;
sygn. p. d.: WB (monogramem);
sygn. p. d.: WB (monogramem);
Cena wywoławcza.
1 700 zł
ANTONI UNIECHOWSKI (1903-1976)
Lot No.1127
Abordaż
tusz, akwarela, papier;
41 x 33 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
201
Para dzieci
alabaster; wys. całości 47,5 cm;
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł
Odon van LALLEMAND (1910 - ok. 1998)
Lot No.202
Chrystus w koronie cierniowej
kamionka, wys. ok. 17,5 cm;
sygn.: z tyłu: OVLALLEMAND (słabo czytelnie);
lata 30. XX w.
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
203
Akt siedzącej na skale
wytwórnia - atelier nieokreślone - Czechy?
1 ćw. XX w. - okres międzywojenny?
Cena wywoławcza.
2 200 zł
1 800 zł
Adolfo CIPRIANI (aktywny 1880-1930)
Lot No.204
Popiersie kobiety
marmur; wys. 45 cm;
sygn. na odwrocie: A. Cipriani
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
208
Posąg buddy - Bodhisattva Avalokitesvara (Guanyin)
Chiny ?, 1 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Irene ROCHARD (1906-1984)
Lot No.212
Mewa
mewa - brąz patynowany, fala - kompozycja metali;
sygn. na fali: RocHard
sygn. na fali: RocHard
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Antoni KURZAWA (1842-1898)
Lot No.215
Adam Mickiewicz, ok. 1895
odlew Bracia Łopieńscy;
brąz odlewany, cyzelowany, patynowany;
wys. 19 x 16 x 9 cm;
wys. 19 x 16 x 9 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
5 000 zł
Gustaw ZEMŁA (ur. 1931)
Lot No.216
Głowa Lenina, ok. 1970
brąz, wym. ok. 98 x 87 x 54 cm;
sygn. z boku: GZEMŁA
sygn. z boku: GZEMŁA
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Lot No.
1201
Zestaw 10 muzykujących amorków
drewno polichromowane;
Europa Środkowa, XX w.
Europa Środkowa, XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 000 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.301
Work against absurdity, 1984
fotografia czarno-biała, brom, gwasz, papier;
46,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jerzy TRUSZKOWSKI, Zofia KULIK
Lot No.302
Nihilizm - Tajemnica, 1985
fotografia czarno-biała, brom, papier;
24 x 18 cm;
24 x 18 cm;
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Stanisław Jan WOŚ (1951-2011)
Lot No.303
Pejzaże - zestaw 5 fotogramów, 1992
fotografia czarno-biała, sepiowana, papier fotograficzny matowy,
wymiar arkuszy 30 x 40 cm;
wymiar arkuszy 30 x 40 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)
Lot No.305
Enigma II, 2004
techniki graficzne mieszane, papier;
39,5 x 35,5 cm (arkusz w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Grupa TWOŻYWO (rok powstania 1995)
Lot No.307
Kradnij, 2007
olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2007 4/5
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Tadeusz DOMINIK (1928-2014)
Lot No.308
Pejzaż, 1952
drzeworyt, bibuła;
10,5 x 13,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł