Lot No.116
Odpoczynek na trawie I, ok. 1910
akwarela, papier; 18,8 x 28,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stanisław TONDOS (1854-1917)
Lot No.118
Kościoły św. Wojciecha i Mariacki w Krakowie
akwarela, papier; 70,5 x 50,4 cm;
sygn. l. d.: Tondos.
sygn. l. d.: Tondos.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
5 500 zł
Florian LEWANDOWICZ-Ojciec Julian (1912-1997)
Lot No.121
Kobieta z parasolką
olej, płótno naklejone na tekturę,
100,5 x 62 cm (w świetle oprawy);
sygnowane l. d i p. g.: F. Lewandowicz / o.j.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Florian PIEKARSKI (1868-1919)
Lot No.122
Czerwone korale - Wiejska dziewczyna, 1912
olej, płótno; 54 x 67,5 cm;
sygn. p. g.: F. PIEKARSKI 1912;
Cena wywoławcza.
4 800 zł
4 200 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.123
Dziewczynka z lalką, 1922
olej, płyta; 93,5 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofman 1922
Cena wywoławcza.
30 000 zł
43 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Lot No.124
Bulwar Haussmanna w Paryżu, 1966
olej, płótno; 33,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski,
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Lot No.127
Pastwisko jesienią, ok. 1970
olej, płótno; 101 x 109 cm;
sygn. l. d.: ZPrzebindowski
sygn. l. d.: ZPrzebindowski
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)
Lot No.130
Wiosna - Park Krakowski, ok. 1900
olej, deska; 22,5 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI;
Cena wywoławcza.
55 000 zł
57 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.131
Goździki w wazonie, ok. 1950
olej, tektura; 68,5 x 48,5 cm;
sygn. p. g.: aneri
sygn. p. g.: aneri
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Lot No.133
Modlitwa, 1924
olej, płótno; 68,5 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1924
Cena wywoławcza.
35 000 zł
32 000 zł
E. VENE-FLAT (XIX/XX w.)
Lot No.134
Wiejska chata
olej, tektura; 28,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: E. Vene - Flat (słaboczytelnie);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Karol WIERUSZ-KOWALSKI (1869-1953)
Lot No.136
Stadnina
olej, płótno; 66 x 100 cm;
sygn. p. d.: Karol Wierusz-Kowalski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
18 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Lot No.137
Zwiad, 1942
olej, tektura; 35,3 x 48,1 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1942 (?)
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.138
Polowanie par force, 1941
olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1941
Cena wywoławcza.
6 000 zł
9 500 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)
Lot No.140
Polowanie na dzika, 1907
olej, tektura; 64,5 x 90 cm;
sygn. p. d.: FPautsch;
sygn. p. d.: FPautsch;
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)
Lot No.143
Lirnik, ok. 1882
olej, płótno dublowane; 111 x 131 cm;
sygn. l. d.: K. Pochwalski
sygn. l. d.: K. Pochwalski
Cena wywoławcza.
30 000 zł
95 000 zł
Andrzej Jerzy MNISZECH (1823-1905)
Lot No.144
Jules Cornuau, 1884
olej, deska mahoniowa; 67 x 53 cm;
sygn. i dat. po lewej stronie na środku:
18AM (inicjał wiązany) 84.
18AM (inicjał wiązany) 84.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
8 000 zł
Eugene Mathieu (1812-?)
Lot No.147
Kobieta karmiąca ptaki, 1879
olej, deska; 33 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: … [nieczytelne] 79
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Lot No.
151
Portret damy w niebieskim kapeluszu - miniatura
gwasz, kość; 5,5 x 4,3 cm (owal);
sygn. p. d.: Noel?
sygn. p. d.: Noel?
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
153
Portret kobiety z kokardami we włosach - miniatura
gwasz, kość; 8 x 6,7 cm (owal);
sygn. u dołu: ... Stieler ?
sygn. u dołu: ... Stieler ?
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Aleksander ORŁOWSKI (1777-1832) -naśladowca
Lot No.155
Powóz z woźnicą i rosyjskim oficerem
olej, blacha na desce parkietowanej;
40 x 56 cm
40 x 56 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreślony (XVII w.)
Lot No.157
Święty
olej, płótno dublowane;
138 x 171 cm
138 x 171 cm
Cena wywoławcza.
17 000 zł
17 000 zł
Edward MESJASZ (1929-2007)
Lot No.1101
Żołnierz napoleoński w zamieci
olej, płótno; 34 x 50 cm
sygn. p. d.: E. Mesjasz
sygn. p. d.: E. Mesjasz
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 700 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.1102
O wchodzie
olej, płótno, 32,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: Woj. Fleck
sygn. l. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 300 zł
Lot No.1103
Róże w wazonie
olej, tektura; 21,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
sygn. l. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.1104
W buduarze
olej, płótno; 31 x 22,5 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie
sygn. p. d.: nieczytelnie
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 400 zł
Antoni GRABARZ (1904-1965)
Lot No.1105
Barka na rzece
olej, płyta; 23 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Antoni Grabarz
sygn. p. d.: Antoni Grabarz
Cena wywoławcza.
1 500 zł