Leszek STAŃKO (1925-2011)
Lot No.1406
Bukowina Tatrzańska, 2003
olej, tektura; 23 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO / BUKOWINA TATRZAŃSKA 2003 R.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 500 zł
Ryszard PAPROCKI (ur. 1963)
Lot No.1408
Martwa natura
olej, płótno; 54 x 54 cm;
sygn. p. d.: Rycho '988
sygn. p. d.: Rycho '988
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Janusz WILCZYŃSKI (XX/XXI w.)
Lot No.1410
Abstrakcja
olej, płótno; 119,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: J.W / 2014
sygn. p. d.: J.W / 2014
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Teresa PAJĄK (ur. 1970)
Lot No.1412
Biel, 2015 r.
akryl, płótno; 75 x 88,5 cm;
sygn. na odwrocie: Teresa Pająk 2015 / "Biel"
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Allan RZEPKA (ur. 1940)
Lot No.1414
Nadzieja
olej, płótno; 56 x 36 cm;
sygn. na górnym krzyżu: allan 80
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Piotr ŻOŁYNIAK (XX/XXI w.)
Lot No.1416
Wenecja
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: P. Żołyniak
sygn. p. d.: P. Żołyniak
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Witold PAŁKA (1928-2013)
Lot No.1418
Na widowni
olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. g.: Pałka W.
sygn. p. g.: Pałka W.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 700 zł
Zbigniew WAŻYDRĄG (ur. 1952)
Lot No.1420
Z twojej nocy, 1990
olej, płótno,
82 x 100 cm;
82 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
602
Lampa elektryczna
szkło wielobarwne, bezbarwne i półprzeźroczyste,
marmurkowe, opalizujące, zielonkawo-niebieske;
2 poł. XX w.
2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
2 500 zł
Lot No.
603
Para dekoracyjnych wazonów
szkło dwubarwne, pomarańczowe i niebieskie,
wys. 30,5 cm i 32 cm;
Francja, wytwórnia Daum, 4 ćw. XX w.
wys. 30,5 cm i 32 cm;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
9 000 zł
Lot No.
604
Patera
szkło kobaltowe i opalizujące;
wys. 10,5 cm, średn. 30 cm
Europa Zachodnia, I poł. XX w.
wys. 10,5 cm, średn. 30 cm
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
606
Tańcząca wieśniaczka
Polska, wytwórnia majoliki Andrzeja
Wojnackiego i Kazimierza Czechowskiego;
Warszawa, 1917-1931.
Warszawa, 1917-1931.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
1 100 zł
Lot No.
608
Miłosna wiosna - Liebesfruhling
Niemcy, Selb (Bawaria), Rosenthal,
model Rudolf Marcuse, nr modelu 295
z 1913 roku, wykonanie ok. 1918
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
610
Serwis do herbaty z motywem pejzażowym i ptakami na gałęzi
Japonia, wyrób eksportowy do Europy,
XX w.
XX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
612
Wazonik z ażurową szyjką i pokrywą (pot-pourri)
Prószków Śląski, manufaktura fajansu,
okres Jana G. Leopolda i Jana F. Dickhuta,
lata 1784 -1853
lata 1784 -1853
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
614
Wazon ceramiczny ugrowo - czarny, wzór 433
Włocławek, Zjednoczone Zakłady Ceramiki Stołowej,
proj. Wita Płażewskiego (ur. 1932)
z ok. 1960, lata 70. XX w.
z ok. 1960, lata 70. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
616
Konsolka z portretem damy w owalu
Europa - Francja?, wytwórnia nieokreślona,
XIX/XX w. - XX w.?
XIX/XX w. - XX w.?
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
1602
Komplet kieliszków do likieru
szkło przeźroczyste, bezbarwne, fasetowane;
Czechy?; lata 30. XX w.
Czechy?; lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
700 zł
Lot No.
1604
Zajączek
porcelana, farby podszkliwne; wys.10 cm;
Rosja?, XX w.
Rosja?, XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
1606
Wazon czarno-biały
Śląsk, Tułowice, Zakłady Porcelitu Stołowego
„Tułowice”, okres powojenny ( po 1952 roku).
Cena wywoławcza.
400 zł
Lot No.
701
Taca secesyjna
plater cechowany; Warszawa,
Bracia Henneberg, pocz. XX w.
Bracia Henneberg, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
700 zł
Lot No.
703
Krater do szampana art deco
metal niklowany cechowany;
Niemcy?, lata 20.-40. XX w.
Niemcy?, lata 20.-40. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
704
Taca dekorowana liśćmi klonu
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych Józef Fraget, 1915-1939
Cena wywoławcza.
1 200 zł
1 000 zł
Lot No.
705
Papierośnica
srebro niellowane próby 84 cechowane, niello,
waga 116 g. Moskwa, probierz Wiktor
Sawinkow, 1862
Sawinkow, 1862
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
706
Świecznik dwuramienny
srebro próby 835 dociążone cechowane
(korona, półksiężyc, 835);
Niemcy, lata 30.-40. XX w.
(korona, półksiężyc, 835);
Niemcy, lata 30.-40. XX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
2 100 zł
Lot No.
707
Misa
srebro próby 84 cechowane, waga 498 g.
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 50. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
4 000 zł
Lot No.
709
Kabaret do przypraw
srebro cechowane, waga 748 g.
Colmar (Alzacja), 1819-1838
Colmar (Alzacja), 1819-1838
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
710
Kufel z nakrywą
srebro cechowane, waga 394 g.
Hanau, k. XIX w.
Hanau, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
5 000 zł