Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.312
Zwycięska młodość, 1967
pastel na podrysowaniu ołówkiem, akwarela, papier;
48 x 33 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 900 zł
2 000 zł
Maria JAREMA (1908-1958)
Lot No.314
„Mątwa” - projekt kostiumu do przedstawienia Witkacego, 1956
monotypia, papier;
18 x 9 cm (w świetle oprawy);
18 x 9 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 500 zł
2 500 zł
Lot No.1301
Akt
tusz lawowany, papier; 28 x 39 cm;
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI - XI. 1959
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.1303
Monotypia +, 2012 (z zielonym)
monotypia, papier; 45,5 x 32 cm (wymiar kompozycji),
60 x 46 cm (wymiar arkusza);
60 x 46 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Henryk OPAŁKA (UR. 1929)
Lot No.1305
W oczekiwaniu na wiatr, 1990
litografia barwna, papier; 32,5 x 31 cm (wymiar kompozycji),
36 x 33,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
750 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.401
Kryształ (Maczuga), 1965
technika mieszana, papier;
63 x 48,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Marian KONARSKI (1909-1998)
Lot No.403
Księżycowy pejzaż - Wizerunek
własny artysty, 1951
gwasz, papier;
gwasz, papier;
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)
Lot No.406
Popiersie kobiety - talerz ozdobny
tempera, drewno;
średn.: 17,5 cm
średn.: 17,5 cm
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Lot No.408
Okno, 1956
olej, płotno; 53,5 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: STUDNICKI / 1956
Cena wywoławcza.
8 900 zł
Wojciech FANGOR (1922-2015)
Lot No.410
Motyw miejski - Zima, 1943
olej, sklejka, 14 x 19,8 cm;
sygn. l. d.: WFangor / 43
sygn. l. d.: WFangor / 43
Cena wywoławcza.
1 000 zł
5 000 zł
Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)
Lot No.412
Obraz 2165 - Nadrzecze-mostek,1997
olej, płyta; 80 x 61 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ AE 2165/ 97 AE;
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)
Lot No.414
Kompozycja reliefowa, 1964
technika własna, płyta; 53 x 41,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: KRYSTYN ZIELIŃSKI / ŁóDŹ IX 64
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Roman OPAŁKA (1931-2011)
Lot No.415
Kompozycja strukturalna - szara, ok. 1964
olej, płótno; 65,5 x 32,5 cm;
sygn. na odwrocie, na blejtramie: R. OPAŁKA
Cena wywoławcza.
25 000 zł
18 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.416
Bez tytułu, 1976
olej, płyta; 73 x 62 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Z. BEKSIŃSKI 1976
Cena wywoławcza.
100 000 zł
120 000 zł
Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)
Lot No.418
Komopzycja
olej, płótno; 126 x 98 cm;
napis na odwrocie na blejtramie: F. HAYDER
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Lot No.421
Akt leżący, 1953
olej, tektura, 18 x 32 cm;
sygn. l. d.: PODSADECKI;
datowany p. d.: 1953.- (oprawa autorska)
sygn. l. d.: PODSADECKI;
Cena wywoławcza.
2 200 zł
1 800 zł
Zenon KONONOWICZ (1903-1971)
Lot No.423
Akt siedzącej tyłem
olej, płótno, 63,5 x 98,5 cm;
sygn. p. d.: Z Kononowicz
sygn. p. d.: Z Kononowicz
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Wanda GAŁKOWSKA (XX w.)
Lot No.425
Autoportret
olej, płótno;
72,5 x 49,5 cm;
72,5 x 49,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
3 500 zł
Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.427
Martwa natura z czerwonymi skrzypcami, 2001
olej, płótno; 61,5 x 63 cm;
sygn. p. d.: E. Gerlach / 2001
Cena wywoławcza.
1 500 zł
2 600 zł
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Lot No.429
Bez tytułu nr 22, 2010
akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2010
Cena wywoławcza.
4 700 zł
4 000 zł
Andrzej CISOWSKI (ur. 1962)
Lot No.430
Siedząca postać, 2011
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski / 23.03.11;
Cena wywoławcza.
6 000 zł
4 500 zł
Barbara FRANKIEWICZ (ur. 1959)
Lot No.431
Z cyklu: Podróże po Meksyku, 2004
olej, płótno; 99,5 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Frankiewicz 2004
Cena wywoławcza.
4 000 zł
9 500 zł
Agata KLECZKOWSKA (ur.1987)
Lot No.433
Bez tytułu - Królik, 2011
olej, akryl, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na blejtramie: AGATA KLECZKOWSA 2011;
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)
Lot No.435
Idę do ciebie zieloną ścieżką - z cyklu "Życie na polach", 2015
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. JENTA-DMITRUK 2015 (wzdłuż krawędzi);
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Krzysztof PATALAS (ur. 1961)
Lot No.1402
Lilie II, 2013
olej, płyta pilśniowa; 46 x 36 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: PATALAS K. 2012 R.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
900 zł
Franciszek CZEKAJ (1923-1979)
Lot No.1404
W pracowni
olej, tektura, 46 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Czekaj Franciszek
Cena wywoławcza.
1 000 zł