Alicja HALICKA (1894-1975)
Nr katalogowy: 228
Wariacja paryska
olej, płótno, 41 x 33 cm;sygn. p. g.: Halicka
olej, płótno, 41 x 33 cm;
sygn. p. g.: Halicka;
na odwrocie na krośnie odręczny napis: LES TUILERIES oraz La Concorde