Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)
Nr katalogowy: 329
Pejzaż miejski
olej, płótno, 106 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: ZIEMSKI .R.
olej, płótno, 106 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: ZIEMSKI .R.
na odwrocie fragment nalepki z CBWA w Warszawie oraz napis autorski: R. ZIEMSKI / W-wa ZUGA 23