Sławomir TOMAN (ur. 1966)
Nr katalogowy: 304
Bez tytułu, 2006
olej, płótno, 80 x 80 cm;
na odwrocie napisy autorskie
olej, płótno, 80 x 80 cm;
na odwrocie napisy autorskie: TOMAN'S / "BEZ TYTUŁU" / 2006 / OLEJ/PŁÓTNO / 80 x 80 CM