Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Nr katalogowy: 302
Koń z pruskim znamieniem, 2009
akryl, płótno, 65 x 81 cm;
sygn. i dat. l.d.; na odwrocie nalepka z opisem