Pablo PICASSO (1881-1973)
Nr katalogowy: 103
Rafael i Fornarina VIII. Wejście papieża
akwaforta, papier, 19,5 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Picasso (ołówkiem); numer odbitki l. d.: 12/50 (ołówkiem);
dat. na płycie: 1. 9. 68 III