Aukcja: 5 lutego 2026 (czwartek), godz. 18.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Henryk OPAŁKA (1929-2018)
Nr katalogowy424
Dier Kanal
litografia, papier; 59,5 x 72,5 cm (wymiar kompozycji), 65,5 x 80 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Dier Kanal” / Litografia 1/10 imp / H Opa
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy425
Rysunek, 2020
flamaster, papier; 29,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu kompozycji: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK / 2020 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza.
1 500 zł
*
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy426
Rysunek, 2021
sygn. i opisany u dołu kompozycji: WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK / 2021 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
Cena wywoławcza.
1 500 zł
*
Leszek RÓZGA (1924-2015)
Nr katalogowy428
Luty - struga, 1992
akwaforta, papier; 29,5 x 24,5 cm (wymiar kompozycji), 32 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisana u dołu: Luty - struga - akwaforta -
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy430
Paw
brąz patynowany; wys. 34,5 cm; szer. ok. 41,5 cm;
sygn. na odwrocie, po lewej stronie: BCHROMY.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza.
4 000 zł
*
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy432
Królowa
brąz patynowany i polerowany; wys. 23 cm, wys. całkowita: 25 cm (z podstawą);
sygn.: T.Sętowski.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
sygn.: T.Sętowski.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Leonid SHATSYLO (ur. 1959) (LEO ADAM)
Nr katalogowy434
Tors, 2023
Brąz, podstawa z kamienia, wys. całkowita 29 cm;
sygn. z tyłu rzeźby: LeoAdam
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
sygn. z tyłu rzeźby: LeoAdam
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena wywoławcza.
1 600 zł