Aukcja: 5 lutego 2026 (czwartek), godz. 18.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Ryszard WINIARSKI (1936-2006)
Nr katalogowy301
Przypadek w grze 6 x 6 dla dwóch, 1984
akryl, ołówek, płyta pilśniowa; 49,5 x 49,5 cm (wymiar całości kompozycji w oprawie);
sygn. dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 65 000 - 75 000 zł
estymacja: 65 000 - 75 000 zł
Cena wywoławcza.
60 000 zł
*
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy303
Polacy formują flagę narodową, 2012
olej, ołówek, płótno; 24 x 33 cm;
na odwrocie opis autorski: WŁODZIMIERZ PAWLAK / POLACY FORMUJĄ FLAGĘ NARODOWĄ / 24 x 33 / 2012.
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
Cena wywoławcza.
27 000 zł
*
Zuzanna DEC (ur. 1999)
Nr katalogowy401
Odbicie, 2025
olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Zuzanna Dec / Odbicie / olej na płótnie / 2025 (ołówkiem).
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Alicja TWAROWSKA (ur. 1996)
Nr katalogowy403
Bez tytułu, 2019
olej, kruszec, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Twarowska / 2019.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy405
Bez tytułu, 2012
tempera żółtkowa, płótno; 85 x 110 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2012.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Andrzej CISOWSKI (1962-2020)
Nr katalogowy407
Pocztówka z dzieciństwa, 2011
olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.CISOWSKI / 2011 na krośnie malarskim tytuł: POCZTÓWKA Z DZIECIŃSTA.
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
Cena wywoławcza.
3 300 zł
*
Bogdan Korczowski (ur. 1954)
Nr katalogowy409
Orbium, 2012
olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p.d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p.d.: KORCZOWSKI;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan ANISEROWICZ (1929-2007)
Nr katalogowy411
Powstanie życia, 1974
olej, płótno; 105 x 73 cm
sygn. p. d.: JAN ANISEROWICZ.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
sygn. p. d.: JAN ANISEROWICZ.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Cena wywoławcza.
4 200 zł
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy413
Żydowscy skrzypkowie
olej, płyta pilśniowa; 49,5 x 55 cm;
sygn. l. d.: Z.LACHUR.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
sygn. l. d.: Z.LACHUR.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Jadwiga BORCZ-PRZEWORSKA (1930-2023)
Nr katalogowy415
W kawiarni
olej, płótno; 64 x 41 cm;
sygn. p. d.: J. B.-PRZEWORSKA;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Krzysztof LUDWIN [KRIS] (ur. 1962)
Nr katalogowy417
Alicante z wyobraźni, 2023
akryl, płótno, 100 x 40 cm; sygn. p. d.: LUDWIN; na odwrocie opis autorski: Krzysztof / LUDWIN / Alicate / z wyobraźni / 2023
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Serge VASILENDIUC (ur. 1972)
Nr katalogowy419
Monte Cicerale, Piazza Umberto I, 2008
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Cena wywoławcza.
2 200 zł
*
Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Nr katalogowy421
Bez tytułu, 2013
akryl, płótno; 20 x 20 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2013.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena wywoławcza.
3 000 zł