Leszek RÓZGA (1924-2015)
Nr katalogowy: 429
Jesienny gaik, 1979
akwaforta, papier; 26,8 x 32,2 cm (odcisk płyty), 30,5 x 35,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: LR (inicjał wiązany wraz z dodatkowy
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł