Nr katalogowy: 429

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Nr katalogowy: 429

Jesienny gaik, 1979

akwaforta, papier; 26,8 x 32,2 cm (odcisk płyty), 30,5 x 35,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: LR (inicjał wiązany wraz z dodatkowy
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł