Leszek RÓZGA (1924-2015)
Nr katalogowy: 428
Luty - struga, 1992
akwaforta, papier; 29,5 x 24,5 cm (wymiar kompozycji), 32 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. dat. i opisana u dołu: Luty - struga - akwaforta -
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł