Nr katalogowy: 427

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Nr katalogowy: 427

Dydaktyka lata, 1978

akwaforta barwna, papier; 41 x 34 cm (wymiar arkusza z 4 kompozycjami w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł