Leszek RÓZGA (1924-2015)
Nr katalogowy: 427
Dydaktyka lata, 1978
akwaforta barwna, papier; 41 x 34 cm (wymiar arkusza z 4 kompozycjami w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn., dat. i opisany u dołu
estymacja: 2 000 - 2 400 zł