Henryk OPAŁKA (1929-2018)
Nr katalogowy: 424
Dier Kanal
litografia, papier; 59,5 x 72,5 cm (wymiar kompozycji), 65,5 x 80 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: „Dier Kanal” / Litografia 1/10 imp / H Opa
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł