Henryk OPAŁKA (1929-2018)
Nr katalogowy: 423
Przylądek Horn
litografia, papier; 51 x 66 cm (wymiar kompozycji), 61,5 x 74,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: Przylądek Horn / Litografia 1/10 (?) / H Op
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł