Anna SZPRYNGER (ur. 1982)
Nr katalogowy: 421
Bez tytułu, 2013
akryl, płótno; 20 x 20 cm,
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2013.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł