Nr katalogowy: 420

Kazimierz WILK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 420

Pejzaż z piramidą

olej, płótno; 35 x 35 cm;
sygn. K. Wilk;
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł