Nr katalogowy: 419

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 419

Monte Cicerale, Piazza Umberto I, 2008

olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);
estymacja: 2 400 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)