Marek GÓRNY (ur. 1964)
Nr katalogowy: 416
Kobieta na plaży w Saint-Tropez
olej, płótno; 70 x 30 cm;
sygn. l. d.: M. GÓRNY;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
sygn. l. d.: M. GÓRNY;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł