Nr katalogowy: 416

Marek GÓRNY (ur. 1964)

Nr katalogowy: 416

Kobieta na plaży w Saint-Tropez

olej, płótno; 70 x 30 cm;
sygn. l. d.: M. GÓRNY;
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Cena wywoławcza 2 300 zł