Jadwiga BORCZ-PRZEWORSKA (1930-2023)
Nr katalogowy: 415
W kawiarni
olej, płótno; 64 x 41 cm;
sygn. p. d.: J. B.-PRZEWORSKA;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł