Nr katalogowy: 415

Jadwiga BORCZ-PRZEWORSKA (1930-2023)

Nr katalogowy: 415

W kawiarni

olej, płótno; 64 x 41 cm;
sygn. p. d.: J. B.-PRZEWORSKA;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 700 zł