Tadeusz KOZIOŁ (ur. 1927)
Nr katalogowy: 414
Kompozycja
olej, płótno; 65 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: TKozioł / 69 (? - data słabo czytelna);
estymacja: 2 300 - 2 600 zł
estymacja: 2 300 - 2 600 zł