Nr katalogowy: 414

Tadeusz KOZIOŁ (ur. 1927)

Nr katalogowy: 414

Kompozycja

olej, płótno; 65 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: TKozioł / 69 (? - data słabo czytelna);
estymacja: 2 300 - 2 600 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł