Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy: 413
Żydowscy skrzypkowie
olej, płyta pilśniowa; 49,5 x 55 cm;
sygn. l. d.: Z.LACHUR.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
sygn. l. d.: Z.LACHUR.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł