Nr katalogowy: 412

Jan GOSTYŃSKI (ur. 1994)

Nr katalogowy: 412

Spectre I, 2024

olej, płótno; 150 x 100 cm
opisany na odwrocie: JAN GOSTYŃSKI / "SPECTRE" 2024.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł