Jan ANISEROWICZ (1929-2007)
Nr katalogowy: 411
Powstanie życia, 1974
olej, płótno; 105 x 73 cm
sygn. p. d.: JAN ANISEROWICZ.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
sygn. p. d.: JAN ANISEROWICZ.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł