Jan ANISEROWICZ (1929-2007)
Nr katalogowy: 410
Bez tytułu, 1992
olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: 92 / Jan Aniserowicz.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
estymacja: 4 500 - 5 000 zł