Nr katalogowy: 410

Jan ANISEROWICZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 410

Bez tytułu, 1992

olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: 92 / Jan Aniserowicz.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 4 200 zł