Andrzej CISOWSKI (1962-2020)
Nr katalogowy: 407
Pocztówka z dzieciństwa, 2011
olej, płótno; 60 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.CISOWSKI / 2011 na krośnie malarskim tytuł: POCZTÓWKA Z DZIECIŃSTA.
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)