Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 406
Plaża, 2012
tempera żółtkowa, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2012 r / "plaża".
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł