Nr katalogowy: 406

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Nr katalogowy: 406

Plaża, 2012

tempera żółtkowa, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2012 r / "plaża".
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł