Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 405
Bez tytułu, 2012
tempera żółtkowa, płótno; 85 x 110 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2012.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
estymacja: 3 500 - 4 500 zł