Nr katalogowy: 403

Alicja TWAROWSKA (ur. 1996)

Nr katalogowy: 403

Bez tytułu, 2019

olej, kruszec, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Twarowska / 2019.
estymacja: 6 500 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł