Nr katalogowy: 402

Anna BŁĄDEK (ur. 1997)

Nr katalogowy: 402

Jestem, 2022

olej, płótno; 60 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: BEZ TYTUŁU / Błądek Anna / 2022 (flamastrem).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł