Anna BŁĄDEK (ur. 1997)
Nr katalogowy: 402
Jestem, 2022
olej, płótno; 60 x 80 cm;
na odwrocie opis autorski: BEZ TYTUŁU / Błądek Anna / 2022 (flamastrem).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł