Nr katalogowy: 401

Zuzanna DEC (ur. 1999)

Nr katalogowy: 401

Odbicie, 2025

olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Zuzanna Dec / Odbicie / olej na płótnie / 2025 (ołówkiem).
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł