Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971)
Nr katalogowy: 310
Fragmenty-kompozycja geometryczna, 2025
olej, płótno; 130 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 11 000 - 15 000 zł
estymacja: 11 000 - 15 000 zł