Nr katalogowy: 309

Konrad WIENIAWA-NARKIEWICZ (ur. 1967)

Nr katalogowy: 309

Chiffonnage VII, 2015

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., datowany. i opisany na odwrocie: KONRAD WIENIAWANARKIEWICZ / "CHIFFONNAGE VII" / AKRYL / 100 x 100 cm / 2015 r.
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
Cena wywoławcza 18 000 zł