Kazimierz OSTROWSKI (1917-1999)
Nr katalogowy: 308
Kompozycja brązowa
olej, płyta pilśniowa; 41,5 x 50,5 cm;
sygn. p. g.: K.OSTROWSKI;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
sygn. p. g.: K.OSTROWSKI;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł