Nr katalogowy: 307

Szymon URBAŃSKI (ur. 1963)

Nr katalogowy: 307

Młody ułan pyta, 2011

akryl, płótno; 120 x120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: SZYMON URBAŃSKI / młody ułan pyta / 2011 akryl.
estymacja: 11 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza 10 500 zł