Szymon URBAŃSKI (ur. 1963)
Nr katalogowy: 307
Młody ułan pyta, 2011
akryl, płótno; 120 x120 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: SZYMON URBAŃSKI / młody ułan pyta / 2011 akryl.
estymacja: 11 000 - 15 000 zł
estymacja: 11 000 - 15 000 zł