Nr katalogowy: 306

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 306

Pejzaż, 2014

olej, płótno; 78 x 83 cm;
sygn. i dat. śr. g.: S.MŁODOŻENIEC 2014;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 11 000 zł