Nr katalogowy: 303

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 303

Polacy formują flagę narodową, 2012

olej, ołówek, płótno; 24 x 33 cm;
na odwrocie opis autorski: WŁODZIMIERZ PAWLAK / POLACY FORMUJĄ FLAGĘ NARODOWĄ / 24 x 33 / 2012.
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
Cena wywoławcza 27 000 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)