Malarz nieokreślony, polski, ok. poł. XVIII w
Nr katalogowy: 261
Jan Fryderyk Sapieha
olej, płótno dublowane, 82 x 62 cm
Replika warsztatowa portretu
Jana Fryderyka Sapiehy (1680 - 1751)