Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Nr katalogowy: 243
Kwiaty w wazonie
akwarela, papier, 49 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczół / 1917. (ołówkiem)