Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy: 228
Baby na targu
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb;
olej, tektura, 25 x 35 cm;
sygn. l. d.: EErb;
Na odwrocie nalepka Z. M. P. [Związku Malarzy Polskich] w Warszawie z nazwiskiem autora, tytułem obrazu, ceną [90 zł], nr katalogu 16/23.
Napisy być może autorskie; numer katalogowy może sugerować rok powstania obrazu - 1923.