Soter Jaxa MAŁACHOWSKI (1867 - 1952)
Nr katalogowy: 226
Chmurna noc
olej, sklejka, 55 x 70 cm,
sygn. p. d.: S Jaxa / 1939,
olej, sklejka, 55 x 70 cm,
sygn. p. d.: S Jaxa / 1939,
na odwrocie stempel autorski z tytułem "Chmurna noc"