Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy: 224
Jesień
olej, płótno, 46 x 55 cm;
sygn. l. d.: j. hrynkowski /r. 967;
olej, płótno, 46 x 55 cm;
Na odwrocie nalepka autorska: JAN HRYNKOWSKI / KRAKÓW / 1967. "JESIEŃ" / olejny 46 x 55 oraz nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1970