Antoni KOZAKIEWICZ (1841 - 1929)
Nr katalogowy: 205
Przy oknie
tusz, akwarela, papier,
23,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A Kozakiewicz 1860 (ołówkiem)