Pinchus KREMEGNE (1890 - 1981)
Nr katalogowy: 108
Martwa natura z kwiatami i owocami
litografia barwna, papier,
49 x 75,5 cm; (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: P. Kremegne